Jesenski izlet v Avstrijo

datum: 07. 07. 2018

kategorija: Novice - intranet

ki bo od od 7. do 9. septembra 2018 na igrišču GC Erzherzog Johann Maria Lankowitz.
Ker je potrebno rezervirati kapacitete prosim, da se javite vsi ki se želite izleta udeležiti najkasneje do 2.8.2018. Prijave pošljite na info@goriskigolfklub.si . Novica je objavljena na intranetni strani - potrebna je prijava za člane

Vabilo IZLET Avstrija.docx

Spoštovane članice in člani Goriškega golf kluba.

V aprilu smo preživeli en lep konec tedna v Italiji, skupaj smo igrali golf in se zabavali, v septembru pa si želimo naše druženje ponoviti.  Odločili smo se, da za naše člane in njihove spremljevalce organiziramo izlet v Avstrijo, kjer bomo združili tri dnevno igranje golfa in dobrega počutja.

Vabimo vas, da se nam pridružite od 7. do 9. septembra 2018 na igrišču GC Erzherzog Johann Maria Lankowitz (www.golf-marialankowitz.at), bivali pa bomo v Sport Hotelu Piberstein (http://www.piberstein.at/angebote.html). V hotelu imajo 15 manjših (16 m²) in 17 večjih (32 m²) sob.

Golf paket, ki vključuje:

• 2 nočitvi z zajtrkom

• 3 green fee 18 lukenj

Cena:

v majhni dvoposteljni sobi          € 240,00/osebo

v majhni enoposteljni sobi          € 260,00/osebo

v večji dvoposteljni sobi              € 260,00/osebo

v večji enoposteljni sobi              € 280,00/osebo

Cena za spremljevalce, nočitev z zajtrkom:

v majhni dvoposteljni sobi          €  83,00/osebo

v majhni enoposteljni sobi          € 103,00/osebo

v večji dvoposteljni sobi              € 103,00/osebo

v večji enoposteljni sobi              € 123,00/osebo

Turistična taksa € 1,50 na dan/osebo.

Prevoz si bomo organizirali sami.

Prijave zbiramo na  do 22. julija 2018. Ob prijavi se nakaže akontacijo € 50 na transakcijski račun Goriškega golf kluba.

Pridružite se. Lepo poletje in dobro igro.