Našim članom posredujemo obvestilo Golf zveze Slovenije

datum: 20. 02. 2019

kategorija: Novice - intranet

ki govori o sklicu redne in izredne skupščine GZS ter koledar razpisanih tekmovanjih v letu 2019. Obvestilo dobite na INTRANETU -Potrebna je prijava za člane

Spoštovani člani,

radi bi vas obvestili od dveh pomembnih sklepih, ki ju je izvršni odbor GZS sprejel na svoji 13. redni seji dne 18.2.2019:

Prvi sklep na podlagi 17. člena Statuta GZS se nanaša na sklic redne letne skupščine GZS 2019, ki bo predvidoma 9. aprila 2019.  Vabilo za skupščino in gradiva  bodo klubom posredovana pravočasno v skladu z določili Statuta.

Drugi sklep, ki ga je sprejel Izvršni odbor na tej seji je, da se v novembru 2019 skliče izredna skupščina GZS, ki bo namenjena izključno volitvam novih organov (predsednik, člani IO, Nadzorni odbor in Disciplinska komisija). Predsednik GZS, g. Marijan Jurenec je informiral člane izvršnega odbora GZS, da ne bo kandidiral za ponovni mandat (2020-2024).

Ob tej priložnosti vas še obveščamo, da je na spletni strani www.golfportal.si objavljen koledar tekmovanj za sezono 2019. Pogledate si ga lahko na tej povezavi – kliknite tukaj!