O klubu

Goriški golf klub je bil ustanovljen 16.4.2004 in ga je do leta 2017 vodil predsednik Boris Školaris. Po izvedbi vseh postopkov  registracije, včlanitve v Golf zvezo Slovenije,  pridobivanja članov in izvajanje osnovne dejavnosti (izvedba šolanja novih igralcev, organizacija turnirjev in nastopanje na turnirjih v Sloveniji in v tujini) je v prvem letu delovanja pridobil 44 članov. Namen kluba je bil in bo popularizacija in razvoj golfa na Goriškem.

Goriški golf klub za svoje člane organizira izvedbo čezmejnega  sodelovanja bližnjih golf klubov v obliki  skupnega izvajanja turnirjev in druženja.

Naš program sicer ne more biti celovito zastavljen v domačem okolju saj lastnega igrišča še nimamo smo pa na dobri poti zagotavljanja ustreznih pogojev dela za naše člane v sodelovanju z okoliškimi igrišči doma in v tujini.

Pristopna izjava: Goriski golf klub prijavnica

Upravni odbor Nadzorni odbor
Valter Vodopivec, predsednik Radivoj Erzetič, predsednik
Mitja Munih, tajnik Silvester Vončina, član