Ponudba golf počitnic

datum: 22. 08. 2017

Vsem našim članom pošiljamo ponudbo za počitnice. V kolikor bo za to zainteresirana večja skupina članov se bomo povezali s ponudnikom za še boljše pogoje.

Dragi prijatelji golfa,

dovolite, da vam predstavimo naše prve ponudbe golfskih počitnic za prihajajočo jesen-zimo-pomlad,
ki bodo morda zanimale tudi člane vašega golf kluba.

Če vas ponudba zanima, z veseljem pripravimo predstavitev vašemu članstvu.
V smislu promocije z veseljem prispevamo tudi nagrado za izbrani turnir v vaši organizaciji.

Za vse dodatne informacije in pojasnila sem vam na voljo.

Janko Bobera
www.golfpocitnice.si
*******

Na tej spletni strani smo želeli združiti dolgoletne izkušnje v turizmu z ljubeznijo do golfa.
Kombinacija počitnic in golfa je idealna rešitev za družinski dopust, zato so naše ponudbe usmerjene v destinacije, ki takšno možnost ponujajo.

V jesenskih, zimskih in pomladnih mesecih boste lahko poleteli iz Ljubljane, Gradca ali ostalih bližnjih letališč v večino mediteranskih destinacij (Tenerife, Turčija, Grčija, Ciper, Tunizija, Egipt), kjer so ugodni vremenski pogoji tako za golfiste kot počitnikarje. V pripravi so tudi ponudbe za Maroko, Dominikansko republiko itd.

Poiskali smo letalske povezave s čim manj prestopanji, z letalskimi prevozniki, pri katerih je prevoz golf opreme vključen v ceno ali pa za minimalno doplačilo,
zato smo se izognili poletom z nizkocenovnimi prevozniki, pri katerih je prevoz prtljage dražji od letalske vozovnice.

V katerikoli destinaciji bomo za vas z veseljem poiskali najugodnejše ponudbe hotelov, letalskih prevozov, green feejev in ostalih povezanih storitev.
Potrudili se bomo prilagoditi vašim željam in vam pripraviti najustreznejše ponudbe.

Vabimo k ogledu naše spletne ponudbe na povezavi www.golfpocitnice.si

Posebna ponudba:

TURČIJA, HOTEL RIU KAYA BELEK 5*
7 noči v terminih med 16.11.2017 in 28.2.2018
ultra all inclusive
povratni letalski prevoz iz Ljubljane preko Istanbula
brezplačen prevoz golf opreme
prevoz letališče-hotel-letališče
neomejeno igranje na igrišču KAYA PALAZZO
že od € 820 na osebo
podrobnosti programa TUKAJ

Veseli bomo vsakega povpraševanja!

Lep pozdrav!

golfpocitnice.si