Akademija golfa za člane Goriškega golf kluba

datum: 19. 06. 2019

     kategorija: Novice


bo dne 2.7.2019 od 8.00 do 20.00 ure na vadišču v Koprivnem (Italija). Z nami bo profesionalni učitelj in član PGA Slovenije Matjaž Car. Posvetil se bo prav vsakemu našemu članu, ki se bo akademije udeležil, tako z nasveti, kot s praktičnim prikazom. Ne zamudite te izjemne priložnosti.


Matjaž bo s sabo prinesel tudi golf tracking simulator, dodatne palice za testiranje udarcev, .... skratka na razpolago boste imeli vse s čimer bi si lahko izboljšali vašo igro golfa. Akademijo še posebej priporočamo tistim, ki zelo malo igrate oz imate kakršnekoli predsodke o vaši igri golfa. Matjaž vam bo z veseljem pomagal. Mogoče bo kdo želel popravilo palic ali kakšno zamenjavo. Tudi za to se bo našlo rešitev. 

Matjaž bo z nami praktično cel dan, program bomo prilagajali sproti glede na število udeležencev.

Prispevek na udeleženca znaša 10,00 EUR.

 

prijave pošljite na info@goriskigolfklub.si ali pokličite Mitja, 041 774204

 

http://racmangolf.si/akademija/vadba za tiste ki želite dodatne informacije glede akademije

na vrh