Zadnji opomnik za jesenski izlet v Avstrijo

datum: 20. 07. 2019

ki bo od od 7. do 9. septembra 2019 na igrišču GC Erzherzog Johann Maria Lankowitz. Ker je potrebno rezervirati kapacitete prosim, da se javite vsi ki se želite izleta udeležiti najkasneje do 2.8.2019.

Vabilo IZLET Avstrija 2019.pdf

Spoštovane članice in člani Goriškega golf kluba.

Obvestili smo vas, da v septembru organiziramo izlet v Avstrijo. Ker je igrišče v soboto zasedeno, smo se odločili, da bomo v soboto organizirali igranje na igrišču v okolici Gradza, v nedeljo in ponedeljek pa na igrišču GC Erzherzog Johann Maria Lankowitz (www.golf-marialankowitz.at). Bivali bomo v Sport Hotelu Piberstein (http://www.piberstein.at/angebote.html) od 7. do 9. septembra. V tem terminu imajo proste tudi manjše sobe (16 m²) in večje (32 m²).

Golf paket, ki vključuje:

• 2 nočitvi z zajtrkom

• 2 green fee 18 lukenj

Cena: 182,00 eur/osebo (majhna soba)

Cena: 202,00 eur/osebo (velika soba)

Cena za spremljevalce, nočitev z zajtrkom:

83,00 eur/osebo (majhna soba)

103,00 eur/osebo (velika soba)

Turistična taksa € 1,50 na dan/osebo.

Prevoz si bomo organizirali sami.

Prijave zbiramo na  info@goriškigolfklub.si  do 30. julija 2019. Ob prijavi se nakaže akontacijo € 60 na transakcijski račun Goriškega golf kluba.

Pridružite se. Lepo poletje in dobro igro.