Od Greena do Vina 2019

kategorija: Turnirji

Turnir objavljen
NAJAVLJEN TURNIR

smo odigrali v težkih vremenskih razmerah, saj je med tekmo deževalo. Zmagovalci smo vsi, ki smo tekmo končali. V medklubskem dvoboju GGK- GK Bovec smo bili boljši z rezultatom 442:413. Čestitamo vsem tekmovalcem. Sledijo rezultati:

2019_final_logo_golf

GKK - GK BOVEC.pdf

Zmagovalci.pdf

Bruto.pdf

Neto.pdf

Neto Ž.pdf

Neto 1 k.pdf

Neto 2 k.pdf

Neto 3 k.pdf

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji

Startna lista: Startni časi.pdf

Prijave sprejemamo do 17.10 na   ali na recepcijo igrišča v Koprivnem.

Vabilo:

ROŽNA DOLINA - OD GREENA DO VINA 2019.pdf

Turnir OD GREENA DO VINA

sobota, 19.10.2019,  s pričetkom ob 10:00 na igrišču v Kaprivnem ( Spessa – It.)

Start: start na strel ob 10:00 uri. Zbor tekmovalcev ob 9.40 pred klubsko hišo

Pravica nastopa: člani priznanega golf kluba s potrjenim HCP-om ali dovoljenjem za igranje

Način igre:                  stableford

Skupine:                      A  - MOŠKI       0 –18 HCP                    A  - ŽENSKE    0 – 54 HCP

B  - MOŠKI     19 – 36 HCP

C -  MOŠKI     37 – 54 HCP

Nagrade:                     1. BRUTO  MOŠKI                                 1. BRUTO  ŽENSKE

MOŠKI A NETO :       MOŠKI B NETO:         MOŠKI C NETO           ŽENSKE A NETO :

1.   NETO  A                 1. NETO B                  1. NETO C                    1.  NETO  A

2.   NETO  A                 2. NETO B                  2. NETO C                    2.  NETO  A

3.  NETO  A

Najbližje zastavici ( luknja  6 )

Nagrada najdaljši udarec ( luknja 10 )

Pravila igre:

Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, lokalnimi pravili (golf igrišča kjer tekmovanje poteka), ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2016 – 2019. V kolikor s pravili o enakem rezultatu v pripetem razpisu za tekmovanje ni drugače določeno, se v primeru enakega rezultata upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji. Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Prijave:

Najkasneje do 17.10.2019 po e-mailu (info@goriskigolfklub.si) ali na GSM 041 774204. Sporočite tudi svoj HCP.

Startnina:

Prijavnina 58 € se plača na dan turnirja, vštet green fee, startnina, sendvič in pozno kosilo v restavraciji Vitez v gradu Dobrovo.  http://www.restavracija-vitez.si/

Prijavnina za igralce Goriškega golf kluba z letno karto na igrišču v Koprivnem znaša 28

Prijavnina za druge igralce z letno karto na igrišču v Koprivnem znaša 36

Pridelovalci vin ste vabljani, da z vašimi vzorci novih vin sodelujete v ocenjevanju mladega vina za naslov »vino – od greena do vina 2019«. Ocenjevanje bo potekalo po končanem turnirju med čakanjem na rezultate.

Podelitev nagrad:

Podelitev plaket in nagrad po zaključku turnirja, predvidoma ob 17h v restavracij Vitez. Sledi tudi žrebanje praktičnih nagrad.

Dobro igro!

Predsednik  Goriškega Golf kluba