Dan Slovenskega Golfa

datum: 15. 08. 2020

     kategorija: Novice


ki se bo v nedeljo, 30.8.2020 odvijal na večini slovenskih golf igrišč. Dogodek sestavljata:

brezplačna informativna predstavitev golfa za nove potencialne igralce;
golf turnir na 9 luknjah, kjer igrata skupaj v paru en golfist in negolfist.


 

Več o dogodku in možnih lokacijah si lahko prebere na povezavi https://www.golfportal.si/dan-slovenskega-golfa-2020 .

 

Ker verjamemo, da smo golfisti lahko najboljši promotorji tega športa vas prosimo, da obvestite in pozovete naše člane, da ta dogodek priporočijo vsem svojim prijateljem in znancem, ki še niso golfisti.

 

Možnosti za spoznanje s tem lepim športom sta dve:

  • člani pozovejo svoje prijatelje negolfiste, da se registrirajo na spletni strani https://www.golfportal.si/dan-slovenskega-golfa-2020 in izkoristijo možnost brezplačne predstavitve na vadiščih izbranega golf igrišča;
  • da se člani - golfisti skupaj v paru s svojim prijateljem negolfistom prijavijo na recepciji izbranega golf igrišča in prijateljsko odigrajo prvi spoznavni turnir.

 

Glede na ure štartov turnirjev na posameznih igriščih, se negolfist lahko prijavi na obe aktivnosti. Za golf turnir je potrebno, da prijavo izvede golfist, aktiven član enega od slovenskih golf klubov v sezoni 2020 na recepciji izbranega igrišča.

 

Pomagajmo k uspešnemu dogodku in skupaj pripeljimo na ta dan v svet slovenskega golfa čim večje število novih potencialnih igralcev.

 

Vabljeni

 

na vrh