Medklubsko srečanje Goriški golf klub - GK Eagle

datum: 11. 09. 2020

bo dne 26.9.2020 na igrišču v Arboretumu. Postopni start od 10.00 ure dalje. Prijave pošljite do četrtka 24.9.2020 na

Vabilo na srečanje:

Medklubsko srečanje GK Eagle in Goriški GK 2020.pdf

MEDKLUBSKO SREČANJE GK EAGLE BRNIK IN GORIŠKI GK

Datum in čas tekmovanja:                 Sobota, 26. september 2020, postopen start iz 1. luknje ob 10. uri.

Prireditelj:                                           GK Eagle Brnik

Golf igrišče:                                         Golf igrišče Arboretum

Pravica do udeležbe:                           Člani GK Eagle Brnik in Goriški GK, ter povabljenci z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2020.

Način igre:                                           Stableford, 18 lukenj. Za ekipni rezultat šteje deset najboljših   seštevkov bruto in neto rezultatov igralcev vsakega kluba. Turnir šteje za  spremembo HCP-ja.

Prijava na turnir:                                Prijave sprejema recepcija golf igrišča Arboretum (051-395-777 ali  info@golfarboretum.si), do petka 25. septembra, do 13. ure.

Kotizacija:                                           65 €. Imetniki letnih kart 25 €.

Startni čas:                                           Startni časi bodo objavljeni dan pred turnirjem po 15. uri na www.golfportal.si in recepciji igrišča.

Udarjališča:                                         Moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake.

Pravila:                                                Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili

Amaterskega  Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, tekmovalnimi                       pogoji GZS, lokalnimi pravili, ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s     strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a 2020. V primeru enakega rezultata se upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10 - 18). Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Tekmovalna komisija:                        Marko Štirn, Stanislav Bobnar, Žiga Purič

Sodnik:                                                 Žiga Purič

Pravica sprememb:                             Organizator si v utemeljenih primerih pridržuje pravico do sprememb                            pogojev razpisa tekmovanja.

Pritožbe:                                               15 minut po razglasitvi rezultatov.

Zaključek turnirja:                                S pogostitvijo in razglasitvijo rezultatov po končanem turnirju v restavraciji klubske hiše.

Razno:                                                  Na turnirju je dovoljena uporaba golf avtomobilčkov in merilnih naprav.