Od greena do vina 2021

kategorija: Turnirji

Turnir objavljen
NAJAVLJEN TURNIR

Zgledno število tekmovalcev, lepo jesensko vreme in igrišče v dobri kondiciji - vse to pa seveda tudi dobri rezultati tekmovalcev so zaznamovali letošnje srečanje. Dobili smo tudi novega zmagovalca mladega vina. Druženje v izbrani restavraciji Primula pa je bila pika na i.

2021_final_logo_golf

Rezultati:

Bruto skupaj.pdf

Neto skupaj.pdf

Najboljše mlado vino izmed prispelih je prinesel Valter Vodopivec. Čestitke

nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj

OD GREENA DO VINA 2021.pdf

Turnir OD GREENA DO VINA 2021

sobota, 16.10.2021,  s pričetkom ob 10:00 na igrišču v Kaprivnem ( Spessa – It.)

Start:                         start na strel ob 10:00 uri. Zbor tekmovalcev ob 9.40 pred klubsko hišo

Pravica nastopa:         člani priznanega golf kluba s potrjenim HI-om ali dovoljenjem za

igranje

Način igre:                 stableford

Skupine:                      A  - MOŠKI       0 –18 HCP                    A  - ŽENSKE    0 – 54 HCP

B  - MOŠKI     19 – 36 HCP

C -  MOŠKI     37 – 54 HCP

Nagrade:                    1. BRUTO  MOŠKI                                 1. BRUTO  ŽENSKE

MOŠKI A NETO :       MOŠKI B NETO:         MOŠKI C NETO           ŽENSKE A NETO :

1.   NETO  A                 1. NETO B                  1. NETO C                    1.  NETO  A

2.   NETO  A                 2. NETO B                  2. NETO C                    2.  NETO  A

3.  NETO  A

Najbližje zastavici ( luknja  6 )

Nagrada najdaljši udarec ( luknja 10 ) moški, ženske posamično

Pravila igre:

Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, lokalnimi pravili (golf igrišča kjer tekmovanje poteka), ki so v skladu s Pravili golfa in so odobrena s strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA Handicap System-a. V kolikor s pravili o enakem rezultatu v pripetem razpisu za tekmovanje ni drugače določeno, se v primeru enakega rezultata upošteva boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji. Če enakost med rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča žreb.

Prijave:

Najkasneje do 14.10.2021 po e-mailu (info@goriskigolfklub.si) ali na GSM 041 774204.

Sporočite tudi svoj HI.

Startnina:

Prijavnina 60 € se plača na dan turnirja, vštet green fee, startnina, sendvič in pozno kosilo v restavraciji Primula.  Restavracija Primula

Prijavnina za igralce Goriškega golf kluba z letno karto na igrišču v Koprivnem znaša 30

Pridelovalci vin ste vabljani, da z vašimi vzorci novih vin sodelujete v ocenjevanju mladega vina za naslov »vino – od greena do vina 2021«. Ocenjevanje bo potekalo po končanem turnirju med čakanjem na rezultate.

Podelitev nagrad:

Podelitev plaket in nagrad po zaključku turnirja, predvidoma ob 17h v restavraciji Primula.

Upošteva se vsa navodila NIJZ

Dobro igro!