SUPEROS CUP 2022,

datum: 24. 02. 2022

ki ga organizira Goriški golf klub za vse naše člane v sezoni 2022/23. (podobno kot FEDEX cup na PRO nivoju). Pridobili smo sponzorja, ki bo na koncu tekmovanja podelil lepe nagrade. Več v priloženem razpisu. Vabljeni v čim večjem številu na vse naše tekme, ker prav vsak rezultat šteje.

SUPEROS CUP 2022.pdf

22-04-04-SUPEROS-CUP-NAPIS-01

SUPEROS CUP 2022

Generalni sponzor tekmovanja je Superos Fund Management d.o.o.

V klubu smo se odločili, da upeljemo tekmovanje, v katero želimo vključiti vse člane kluba s ciljem, da ima vsak igralec (ob predpostavki dobre igre J ) možnost zmagati, ne glede na višino hcp. Način tekmovanja in igre je že vrsto let upeljan širom po svetu v številnih klubih in od letos naprej uvajamo to tekmovanje tudi mi!

Pravica nastopa:         VSI člani GGK s plačano članarino za 2022

Način igre:                     NETO STROKE (Število udarcev – igralni HCP = neto stroke)

Pravila igre:                   Igralec, ki odigra katerikoli turnir v formatu stabelford organiziran s strani GGK,

AVTOMATSKO tekmuje tudi za SUPEROS CUP 2022.

V končni rezultat šteje le 5 najboljših oz. minimalno 5 odigranih turnirjev.

Po vsakem odigranem* turnirju v klubu poskrbimo za vnos in spremljanje rezultatov.

*Velja le za turnirje, ki so bili v celoti regularno zaključeni. V primeru vremenskih neprilik in zato nedokončanih iger s stran tekmovalcev ti rezultati ne štejejo oz. se ne upoštevajo.

Pomembno: če na luknji naredite X, pomeni, da k paru luknje prištejemo največ 6 udarcev (na paru 3 je tako 9 max, na paru 4 je 10 max in paru 5 je 11 udarcev max.) Zato je zelo pomembno, da odigrate vsako luknjo DO KONCA!

***

Kako se računa in vodi rezultate:

IgralecA  s HCP 24 igra v Koprivnem z igralnim hcp 26. Turnir katerega je odigral je realiziral  s  103 udarci.

Končni rezultat igralcaA  je: 103 (vseh udarcev) – 26 (igralni hcp) = 77 neto udarcev

IgralecB  s hcp 15 igrav v Koprivnem z igralnim hcp 16. Turnir odigra skupaj z 95 udarci.

Končni rezultat igralcaB je: 95 -16 = 79 neto udarcev

V zgoraj navedenem primeru je bolši igralecA.

***

Na koncu bomo upeštevali 5 najboljših rezultatov neto udarcev posameznika in kdor bo imel najnižje število udarcev bo veliki zmagovalec SUPEROS CUP 2022.

Ta sistem omogoča NAJBOLJ POŠTENO igro glede na igralni hcp igralca skladno s ciljem igre golfa, ki je, da igralec odigra igro s čim manj udarci.

Prijave:                           Prijava za sodelovanje na tekmovanju SUPEROS CUP 2022  NI POTREBNA, saj  je vsak član GGK

avtomatsko vključen v tekmovanje.  Klub poskrbi tako za za vnos, kot tudi spremljanje in redno objavo

rezultatov na intranetu kluba. Naloga igralca je le čimbolje odigrati vsak turnir organiziran s strani GGK!

Nagradni sklad :

1. Mesto:  LETNA KARTA V KOPRIVNEM ZA LETO 2023

2. Mesto:  Vrednostni bon za golfsko opremo v višini 300 eur

3. Mesto:  Vrednostni bon za golfsko opremo v v višini 100 eur

Podelitev nagrad:

Podelitev nagrad bo potekala po zaključku turnirja Od greena do Vina 2022 (ki je zadnji turnir v letu 2022)

Tekmovalna komisija:

Boštjan Klinec

Mitja Munih

Tomaž Barbič

Dodatne informacije:

Za vse informacije, vprašanja in pojasnila se lahko obrnete na kapetana.

Boštjan Klinec: info@goriškigolfklub.si  ali 068 631 787

GENERALNI SPONZOR PRVEGA TEKMOVANJA ZA VELIKI POKAL GGK 2022 JE

SUPEROS FUND MANAGEMENT D.O.O.