Match Play tekmovanje Goriškega golf kluba v letu 2022

datum: 24. 02. 2022

Lansko ponovno organiziramo tekmovanje v Match playu za članice in člane Goriškega golf kluba. Prijavite se v čim večjem številu. Več v razpisnih pogojih

MatchPlayGGK_2022 RAZPIS.v2.pdf

RAZPIS ZA KLUBSKO PRVENSTVO GGK V MATCH PLAY  POSAMEZNIKI – ZA LETO 2022

Na tekmovanje so povabljeni vse članice in člani GORIŠKEGA GOLF KLUBA s plačano letno članarino za leto 2022.

Sistem igranja:  Match Play posameznikov

Udeleženci tekmovanja morajo odigrati svoje dvoboje do roka, ki bo razpisan sicer sledi izguba dvoboja.

Upošteva se igralni EGA HCP, metodo izračuna število udarcev prednosti, ki jih bodo imeli igralci z višjim HCP-om.

Upoštevala se bo polna razlika med HCP-oma igralcev v dvoboju. Igralec z višjim HCP-om bo imel prednost največ enega udarca na posamezni luknji (upoštevaje rating težavnosti posamezne luknje). Najvišja prednost ne more preseči 18 udarcev.

Pri igralcih z višjim exact HCP-om od 36 se bo upošteval HCP 36.

Če bo po odigranih 18 luknjah dvoboj izenačen, bosta igralca odigrala dodatne luknje, začenši z luknjo številka ena, dokler eden od igralcev ne bo osvojil luknje. Sistem igranja predvideva, da bo poraženec v dvoboju izločen iz nadaljnjega tekmovanja.

Tekmovalne pare bo določil žreb.

Pravila dogovarjanja:

Po objavi parov za posamezni dvoboj, je naloga igralca z višjim HCP-om, da nasprotniku predlaga datum in uro dvoboja in sicer z vsaj dvema možnima datuma. Predlog z istočasno navedbo telefonskega kontakta in elektronske pošte je potrebno posredovati tudi na info@goriskigolfklub.si . V kolikor ne bi prišlo do dogovora, mora igralec z višjim HCP-om o tem obvestiti kapetana, ki ima pravico dokončne odločbe.

Če eden od udeležencev ne pride na igrišče ob dogovorjeni uri, bo po 15 minutnem čakanju za zmagovalca dvoboja proglašen prisotni igralec.

Neposredno po koncu dvoboja morata igralca podpisati score kartico in jo izročiti kapetanu oz. v recepciji. Zmagovalec dvoboja je dolžan po elektronski pošti o izidu dvoboja obvestiti kapetana.

Dvdoboj se lahko odvija na kateremkoli igrišču, ki ustreza obema dvobojevalcema.

Zadnji rok za prijavo je 01.04.2022 na info@goriskigolfklub.si

Ob prijavi mora vsak udeleženec:

- vplačati vpisnino (10,00 €) na TRR Goriškega golf kluba – namen oz. tekst plačila: igralnina MP 2022

- sporočiti svoj EGA HCP, telefonski kontakt ter naslov elektronske pošte.

- v kolikor igralec tekom igralnega leta izboljša ali poslabša svoj hcp je to dolžen sporočiti sotekmovalcu pred začetkom dvoboja.

Tabela z razporedom prijavljenih igralcev in dokončni razpored parov bo objavljen najkasneje do 10.04.2022 na spletni strani GGK.

Kapetan tekmovanja v Match Play-u :

Bostjan Klinec,  tel: 068 631 787;  info@goriskigolfklub.si