Golf klinika 2.4.22 in Srečanje z GK Racman 3.4.22 na igrišču v Koprivnem

datum: 28. 03. 2022

zadnji poziv za vse člane GGK za udeležbo na kliniki 2.4. in srečanju z GK Racman 3.4. v Koprivnem.
Na kliniko je trenutno prijavljenih 14 članov, za nedeljsko tekmo (texas v parih) z GK Racman pa samo 4 (iz GK Racman je prijavljenih 20 članov). Glede na to, da smo gostitelji prosim za čimvečjo udeležbo na nedeljski tekmi. Hvala.
Več v razpisu pod rubriko turnirji. Rok za prijave podaljšujemo do 1.4.2022.

rejšnje sporočilo:

vse naše člane obveščamo, da bo klub tudi letos 2.4.2022 od 10.00 do vsaj 15.00 ure organiziral golf kliniko na vadišču v Koprivnem. Vabljeni vsi, tako izkušeni golfisti, še posebej pa toplo vabljeni vsi začetniki oz. tisti, ki golfa ne prakticirate prav pogosto, da boste v družbi dveh golf PRO učiteljev lahko dobili vse potrebne napotke, kako vašo golf igro še izboljšati.
Hkrati vas obveščamo, da bo v nedeljo, 3.4.2022 medklubsko srečanje z GK Racman. Način igre določimo glede na število prijavljenih, verjetno bo tekma v parih (texas)

Prijavite se čimprej na naš info@goriskigolfklub.si  oz. najkasneje do 31.3.2022

Vsak udeleženec prispeva 10 EUR za udeležbo na golf kliniki.

Razpis za srečanje je v rubriki turnirji

Goriški golf klub