Pravila prijave na turnirje izven Slovenije

datum: 05. 09. 2022

     kategorija: Novice


Prosimo, vse naše člane, da se pri prijavi na tekmovanja, turnirje izven Slovenije upoštevajo, da poleg prijave pošljejo (ali pa vsaj preden se prijavijo preverijo) tudi izpisek točnega HI (handicap indeksa) na recepcijo igrišča. V nasprotnem primeru GZS ne bo upoštevala rezultata kot spremembo HI.


Obvestilo je bilo poslano na igrišče v Koprivnem Italija, vendar velja enako tudi za vsa tuja igrišča.

 

Hvala za razumevanje 

Goriški golf klub

 

The players MUST bring/send HI certification when they register for the Tournament (this is according to the Rules of WHS). All Slovenian players have access and they can send this certification in advance. Without this in your place GZS will not register them for Tournaments.

na vrh