Srečanje Goriški GK - GK Eagle

kategorija: Turnirji

Turnir objavljen
NAJAVLJEN TURNIR

je bilo rezultatsko izjemno zanimivo in dramatično. Na koncu lahko čestitamo gostiteljem, ki so nas premagali za 1 točko. Rezultat 515 GGK : 516 GK Eagle

Rezultati:

MEDKLUBSKO SREČANJE GK EAGLE BRNIK - GORIŠKI GK (golfportal.si)

bo v Arboretumu 24.9.2022 s postopnim startom ob 10.00 uri. Vabljeni

prijave na info@goriskigolfklub.si

Klub bo članom GGK subvencioniral kotizacijo v višini 20 EUR, tako da vsi naši člani plačate 45 EUR za tekmo.

Razpis:

Medklubsko srečanje GK Eagle in Goriški GK 2022.pdf

MEDKLUBSKO SREČANJE GK EAGLE BRNIK IN GORIŠKI GK

Datum in čas tekmovanja:                   Sobota, 24. september 2022, postopen start iz 1. luknje ob 10. uri.

Prireditelj:                                                GK Eagle Brnik

Golf igrišče:                                              Golf igrišče Arboretum

Pravica do udeležbe:                              Člani GK Eagle Brnik in Goriški GK, ter povabljenci z urejenim statusom aktivnega igralca golfa za leto 2022.

Način igre:                                                Stableford, 18 lukenj. Za ekipni rezultat šteje deset najboljših seštevkov       bruto in neto rezultatov igralcev vsakega kluba. Turnir šteje za       spremembo HCP-ja.

Prijava na turnir:                                   Prijave sprejema recepcija golf igrišča Arboretum (051-395-777 ali  info@golfarboretum.si), do petka 23. septembra, do 12. ure.

Kotizacija:                                                65 €. Imetniki letnih kart 25 €.

Startni čas:                                               Startni časi bodo objavljeni dan pred turnirjem po 14. uri na www.golfportal.si in recepciji igrišča.

Udarjališča:                                              Moški – rumene oznake, ženske – rdeče oznake.

Pravila:                                                      Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili golfa in s pravili Amaterskega     Statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited & USGA, tekmovalnimi          pogoji GZS, lokalnimi pravili, ki so v skladu s Pravili golfa in so                                                                 odobrena s     strani tekmovalne komisije, ter so v skladu s pravili EGA        Handicap System-a 2022. V primeru enakega rezultata se upošteva         boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, oziroma zadnji luknji (10 - 18). Če                                                                      enakost med   rezultati še vedno obstaja, potem o zmagovalcu odloča             žreb.

Tekmovalna komisija:                           Marko Štirn, Stanislav Bobnar, Žiga Purič, Sankovič Andraž

Sodnik:                                                      Žiga Purič

Pravica sprememb:                                 Organizator si v utemeljenih primerih pridržuje pravico do sprememb           pogojev razpisa tekmovanja.

Pritožbe:                                                    15 minut po razglasitvi rezultatov.

Zaključek turnirja:                                    S pogostitvijo in razglasitvijo rezultatov po končanem turnirju v restavraciji klubske hiše.

Razno:                                                        Na turnirju je dovoljena uporaba golf avtomobilčkov in merilnih naprav.