Srečanje med Goriškim GK in GK Ptuj,

Turnir objavljen
NAJAVLJEN TURNIR

ki je bilo dne 11.5.2019 ob 10.00 uri na igrišču na Ptuju

se je končalo z gladko zmago domačinov in sicer

GGK 283 : GK Ptuj 603

Naša ekipa je bila v manjšini (samo 13 članov) proti 36 domačinov, tako da velikih možnosti pravzaprav nismo imeli.

Vsekakor bi želeli, da se naši člani odzovejo v večjem številu, da bomo lahko vsaj konkurenčni nasprotnim ekipam.

Na Ptuju nas je sicer pričakalo lepo spomladansko vreme in prijazni domačini. Vzdušje je bilo enkratno pa tudi pogostitev po koncu tekme.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji

Prijave najkasneje do 9.5.2019 do 10.00 ure na info@goriskigolfklub.si

Razpis:

Srečanje GKP-GGK maj 11

SREČANJE GK PTUJ-GGK

Igrišče za golf Ptuj, 11.5.2019

PRAVILA:

Tekmovanje bo potekalo v skladu s Pravili Golfa 2019-2022 in Amaterskega statusa odobrenimi s strani R&A Rules Limited, lokalnimi pravili, ki so v skladu s pravili golfa in odobreni s strani tekmovalne komisije ter pravili EGA Handicap Systema 2016-2019 in pravilniki GZS.

Tekmovalna komisija si pridržuje pravico do morebitnih upravičenih sprememb, ki pa morajo biti v skladu s Pravili golfa.

NAČIN IGRE:

Stableford. Startne oznake: moški rumene, ženske rdeče

Turnir velja za Hcp. ( opcija )

PRIJAVE:

Prijave sprejemata Mitja Munih ( GGK) in Stanko Skok ( GK Ptuj – GSM 031 639 294 )) ter recepcija Igrišča za golf Ptuj do 9.5.2019 do 12. ure - Tel.: 041/791-065.

ŠTARTNI ČAS:

Start ob 10:00 na strel. Startna lista bo objavljena na oglasni deski v recepciji igrišča 10.5.2019  po 15. uri in na www.golfportal.si

NAGRADE :

1. bruto mesto moški

1. bruto mesto dame

1, 2. , 3. mesto neto A,B ( skupini bosta oblikovani po zaključku prijav )

Najbližji udarec zastavici – luknja 5

Najdaljši udarec moški – luknja 15

Najdaljši udarec dame – luknja 13

V primeru enakega rezultata v bruto  kategoriji  se igrajo dodatne luknje (1. in 9. luknja) do zmage. V ostalih primerih v bruto  in neto kategorijah o zmagovalcu odloča boljši rezultat na luknjah  9, 6, 3, 2, 1 oz. žreb. Posameznik lahko osvoji samo eno nagrado (z izjemo posebnih nagrad), bruto ima prednost pred neto.”

REZULTATI DVOBOJEV EKIP: v rezultat vsake ekipe šteje 10 do 15 tekmovalcev ( dogovor) z najboljšimi neto in bruto rezultati oz. po dogovoru kapetanov obeh ekip

CENE:

GF 18  za vse ki nimajo LK                                             30,00 eur

GF za imetnike DOP. LK                                             10,00 eur

Startnina                                                                           5,00 eur ( Hcp)

Pogostitev s podelitvijo nagrad bo v Varni hiši pri Gregorinčiču takoj po končani igri.

TEKMOVALNA KOMISIJA:   Stanko Skok, Vlado Toplak , Sabina Markoli, Mitja Munih

SODNIK: Tjaša Prelog