Povabilo golf kluba Bovec

datum: 30. 05. 2018

kategorija: Novice - intranet

Vabilo na turnir za Bovški pokal ob katerem se bo zbiralo prispevke za našo perspektivno golfistko Tijano Jovičevič Kovačič

Člani Goriškega golf kluba ste vabljeni na turnir v Bovec. Posredujemo povabilo:

Pozdravljene kolegice golfistke in kolegi golfisti.

Posredujem vam predsednikov predlog, da se turnir v soboto 9 . junija 2018 , poleg tekmovanja za bovški pokal in Audi Eclectic , nameni tudi naši mladi golfistki Tijani Jovićević Kovačič v smislu zbiranja sredstev za realizacijo njenega letošnjega programa.

Štartnino v višini 10€ na igralca bomo namenili Tijani kot simbolično pomoč, hkrati pa bomo predlagali posameznim igralcem ali organizacijam, naj s sponzoriranjem in različnimi oblikami pomoči pomagajo in spodbudijo nadarjeno mlado igralko golfa, da bo nadaljevala pot prek treningov in nabiranja izkušenj na turnirjih doma in v tujini. Člane izvršnega odbora in tudi druge naprošam, če sporočijo svoje morebitne predloge, kako bi dogajanje na igrišču v Bovcu na dan turnirja še popestrili.

Zato bomo na turnir povabili tudi predstavnike golf kluba iz Nove Gorice in Lipice.

V prilogi je tudi posebno predsednikovo vabilo ter podatki o Tijani Jovičević Kovačič.

Če ima kdorkoli od vas še kakšno idejo, kako bi lahko povečali izkupiček, naj pokliče predsednika ali mene , da se uskladimo.

Lepo igro.

Tajnik GK Bovec