vabilo na golf izlet v organizaciji Goriškega golf kluba

datum: 22. 02. 2024

prijave sprejemamo do 29.februarja oz do zapolnitve kapacitet. Pohitite, za vas smo pripravili zares ugodno varianto.

Vabilo izlet Italija 2024.pdf

Spoštovane članice in člani Goriškega golf kluba.

Tudi v letošnjem letu smo se odločili, da za naše člane in njihove spremljevalce organiziramo izlet, tokrat v Italijo.

Od 29. aprila do 1. maja bomo bivali v Albarella Golf Hotel 4*, ki se nahaja na golf igrišču. V ponedeljek in torek igramo na igrišču Arbarella, v sredo pa na igrišču Montecchio. Igrišči sta vrhunski, igralnine so po 90 eur na osebo na dan, mi pa vam ponujamo naslednje PAKETE:

1. Bivanje v dvoposteljni sobi:
  • 2 pol penziona
  • 3 green fee 18 lukenj

Cena na osebo: 310 eur

Cena na osebo za ne golfista: 215 eur

Bivanje v enoposteljni sobi:
  • 2 pol penziona
  • 3 green fee 18 lukenj

Cena na osebo: 350 eur

Psi so dovoljeni (25 eur na dan).

Prevoz si bomo organizirali sami.

Glede na to, da je hotel majhen, ima 22 sob, so nam rezervirali le 10 sob. Če nas bo več prijavljenih in bodo še imeli proste kapacitete, nas bodo z veseljem sprejeli. V nasprotnem primeru bodo poiskali namestitev v sosednjem hotelu, tako, da bodo imeli prednost v navedenem hotelu tisti, ki se bodo prvi prijavili. Akontacijo bomo pobirali, ko dobimo prijave.

Prijavite se najkasneje do 29. februarja na elektronski naslov Goriškega golf kluba.

Lepo vabljeni.